O nas - paliwa rolnicze

Paliwarolnicze.pl to nowy serwis w grupie Information Market S.A., od lat zajmującej się usługami informacyjno-doradczymi w modelu B2B. Flagowym brandem Information Market S.A. jest serwis e-petrol.pl  - profesjonalny portal sektora paliwowego, który od 2001 roku dostarcza specjalistyczne dane i informacje dla branży paliwowej w Polsce. Długoletnie doświadczenie na tym rynku pozwoliło na uruchomienie serwisu, którego głównym celem jest umożliwienie rolnikom szybkiego i intuicyjnego znalezienia dostawcy różnych gatunków paliw napędowych i grzewczych, wykorzystywanych w rolnictwie. Jednocześnie serwis dostarcza fachowe informacje o charakterze prawnym, podatkowym i biznesowym dotyczące obrotu paliwami w kontekście szeroko rozumianego sektora rolniczego.

Paliwarolnicze.pl pomagają w łatwym nawiązaniu kontaktu i zorganizowaniu dostaw. Stworzony system pozwala na wyszukanie zaufanych dostawców paliw obsługujących dany obszar geograficzny. Umożliwia bezpośredni kontakt z dystrybutorem paliw w celu sprawdzenia możliwości zaopatrzenia w paliwa w optymalnej cenie.

Poza kojarzeniem odbiorców i dostawców o najkorzystniejszych ofertach w danym regionie, serwis dostarcza także informację o tendencjach na rynku paliwowym w postaci barometru cen.  Na stronie serwisu zawsze pod ręką są aktualne ceny paliw i wiadomości związane z sytuacją na rynku paliwowym. Serwis paliwarolnicze.pl jest unikatowym źródłem informacji i wsparciem dla nowoczesnego rolnictwa opartym o wieloletnią znajomość polskiego rynku paliwowego.